25 yıllık moda ve giyim sektöründeki deneyimi ve tecrübesi ile 2020 yılında abiye sektöründe uluslararası pazarda yerini almış bulunmaktadır. 2024 Yılında Türkiye abiye sektöründe After Party, Gece elbiseleri, Kokteyl ve Mezuniyet elbiseleri ile Türkiye pazarında aranan bir marka olarak DEGZ Fashion tasarım ürünleri Türkiye markaları arasında bulunmaktadır. Özel tasarım ürünleri ile hayallerinizdeki elbiseyi gerçeğe dönüştürmek için yanınızdayız.

Misyonumuz:

Özgür ruhlu ve stil sahibi kadınların özel günlerinde sıradışı ve ayrıcalıklı, ışıl ışıl parlamasını sağlamak. Kusursuz tasarımlar, kaliteli özel kumaşlar ve tasarım aksesuarları ile hayallerinizdeki elbiseyi gerçeğe dönüştürmek.

Her kadın özeldir:

DEGZ Fashion olarak her kadının özel olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, her bedene ve zevke hitap eden geniş bir yelpazede ürünler sunuyoruz. Kişiye özel tasarım hizmetimiz ile de hayallerinizdeki elbiseyi gerçeğe dönüştürmek için her zaman yanınızdayız.

Vizyonumuz:

Abiye sektöründe her kıtada DEGZ Fashion imzası taşıyan elbiselerle kadınların en özel anlarında yanlarında olmak. Yaratıcı ve özgün tasarımlarımız ile dünya markaları arasındaki yerimizi almak.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR